News

ASUS Radeon R9 290X OC DirectCU II

Zapotrzebowanie na karty R9 290 jest ogromne, choć niekoniecznie wśród graczy, a bardziej wśród osób, które kopią kryptowaluty. Nie zmienia to faktu, że karta graficzna z tej półki ma służyć głównie do grania, a żeby granie było przyjemne, powinna posiadać dobry system chłodzenia. ASUS postanowił stworzyć taką konstrukcję, której w dzisiejszej recenzji dokładnie się przyjrzymy. Czy zakup ASUS Radeon R9 290X OC DirectCU II będzie dobrym wyborem? Sprawdźcie sami!

Przedstawiciel najnowszej serii kart graficznych AMD zawitał do naszej redakcji w standardowym, znanym już ze wcześniejszych modeli opakowaniu. Kolejny raz mamy do czynienia z przejrzystym układem informacji, dzięki czemu od razu wiemy, czym charakteryzuje się kupowany przez nas produkt.

ASUS Radeon R9 290X OC DirectCU II

Zestaw dodatków jest raczej specyficzny i prezentuje się następująco:

  • instrukcja obsługi,
  • przejściówka 2x PCIe 6-pin – PCIe 8-pin,
  • dwa zestawy naklejek na obudowę karty.

ASUS Radeon R9 290X OC DirectCU II

Jak widać, producent niespecjalnie nas rozpieszcza dołączonymi dodatkami. Dobrze chociaż, że w zestawie znajduje się jakakolwiek przejściówka. Z drugiej jednak strony nie sądzimy, żeby osoba, która postanowi wydać pieniądze na tak drogi sprzęt, nie posiadała odpowiedniego zasilacza.

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Foris.

pavrin

  • Goście

Napisano 12 lut 2014, 15:47

Ja to pod największym wrażeniem i tak jestem GTX-a Poseidona, ale z tym chłodzeniem i z gpu tweaka z tego r9 też da się wycisnąć soki.

Foris

  • Goście

Napisano 1 kwi 2014, 17:51

A czemu nic nie wpomnieliście o dwóch trybach pracy biosu? Cichszym oraz głośniejszym? Pierwsza recenzja czytana na tym portalu a wrażenia negatywne.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd