News

ASUS GeForce GTX 760 DirectCU Mini

Maleństwo, które ma w sobie moc

Przyzwyczailiśmy się, że wydajne karty graficzne są z reguły dużymi "cegłami" z solidnym coolerem zajmującym często nawet więcej niż dwa sloty. Bohater dzisiejszej recenzji pokazuje, że karta wcale nie musi być duża, by mieć wysoką wydajność. Sprawdzimy w praktyce, co może kryć się pod tak niewielkimi gabarytami karty graficznej.

Opakowanie, jak przystało na nazwę karty, którą skrywa, jest raczej niewielkie i oszczędne. Na froncie znalazł się opis najważniejszych funkcji układu wraz z charakterystyczną, czerwoną szramą. Producent informuje, że karta jest fabrycznie podkręcona, a jej głównym przeznaczeniem są komputery small form factor z płytami ITX. Patrząc już na samą kartę można powiedzieć, że rzeczywiście właśnie na taką konstrukcję wygląda.

ASUS GeForce GTX 760 DirectCU Mini

Nie ma co rozpisywać się o pakiecie dodatków, bo ten jest złożony jedynie z jednej przejściówki, instrukcji obsługi i płyty ze sterownikami. Trochę szkoda, choć z drugiej strony karty ze średniej półki często są pod tym względem zaniedbywane.

ASUS GeForce GTX 760 DirectCU Mini

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd