News

Udostępniono nowy trailer Binary Domain; jutro - demo

CD Projekt opublikował drugi już film prezentujący rozgrywkę z nowej produkcji Toshihiro Nagoshi, autora serii Yakuza. Już jutro będzie szansa wypróbować grę.

Binary Domain to futurystyczna strzelanka, która trafi na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. W oczekiwaniu na premierę gry polski wydawca zaprezentował nowy trailer. Tym razem film przedstawia rozgrywkę wieloosobową.

Oprócz tego CD Projekt zapowiedział także, że już jutro (15 lutego) zostanie udostępniona wersja demonstracyjna gry, która pozwoli wcielić się w Dana Marshalla i - wraz ze swoim zespołem - stanąć do walki przeciw armii robotów na ulicach Tokio. Demo będzie zawierało dwie początkowe misje, które zaprezentują szeroko komentowany przez twórców system konsekwencji. Grę będzie można pobrać za pomocą PlayStation Network oraz Xbox Live (tutaj przez pierwszy tydzień demo będzie dostępne wyłącznie dla posiadaczów Złotych Kont).

Binary Domain zadebiutuje 24 lutego w cenie 219,99 zł.

Zgłoś błąd