News

Tablet Samsung Galaxy View z 18,4-calowym ekranem oficjalnie

W sierpniu pojawiły się pierwsze informacje sugerujące, że Samsung pracuje nad nowym tabletem. Nie miałoby być to jednak zwyczajne urządzenie, o czym świadczy ekranem o przekątnej 18,4”. Po kilku miesiącach południowokoreańskie przedsiębiorstwo w końcu oficjalnie potwierdziło i zapowiedziało tablet Galaxy View.

Samsung w ostatnim czasie starał się utrzymywać informacje na temat nowego urządzenia w tajemnicy, mimo to kilka tygodniu temu do sieci wyciekło kilka zdjęć prezentujących tablet. Przedsiębiorstwo spodziewa się, że Galaxy View bazujący na Androidzie w wersji 5.1 Lollipop zapewni użytkownikom unikalne doświadczenia związane z rozrywką.

Samsung Galaxy View tablet

Mimo sporego 18,4-calowego ekranu jego rozdzielczość wyniesie tylko 1080p. W jego wnętrzu znajdziemy natomiast ośmiordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 32 lub 64 GB miejsca na dane z możliwością rozszerzenia. Bateria ma pojemność 5700 mAh i powinna wystarczyć na 8 godzin odtwarzania wideo.

Urządzenie zostało wyposażone w specjalną podstawkę, umożliwiającą wygodne oglądanie filmów oraz uchwyt do przenoszenia.

Ceny oraz dostępność Galaxy View nie zostały na razie ujawnione.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd