News

Sniper: Ghost Warrior 3 znowu opóźnione

Twórcy ze studia CI Games zdecydowali się oficjalnie zapowiedzieć odsunięcie w czasie premiery najnowszej odsłony swojego flagowego cyklu, czyli Sniper: Ghost Warrior 3. Jest to już drugie opóźnienie polskiej produkcji, której premiera jest teraz przewidywana na początek kwietnia przyszłego roku.

Od kilku lat seria Sniper: Ghost Warrior jest najważniejszą pozycją w dorobku polskiego przedsiębiorstwa CI Games. Nic więc dziwnego, że gdy w 2014 roku twórcy zdecydowali się obwieścić światu trzecią generację cyklu, wielu fanów z całego świata wprost nie mogło doczekać się premiery tytułu. Tę początkowo wyznaczono na 2016 rok, jednak już w czerwcu dowiedzieliśmy się, że twórcom nie uda się dostarczyć produkcji na czas. Premierę odroczono do stycznia 2017 roku, a dookoła zrobiło się cicho. Dziś natomiast w sieci znowu zawrzało, a to za sprawą kolejnego opóźnienia Sniper: Ghost Warrior 3, zapowiedzianego właśnie przez twórców z  CI Games.

Zgodnie ze słowami Marka Tymińskiego, dyrektora generalnego firmy CI Games, Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na rynku dopiero 4 kwietnia 2017 roku. Powodem tak sporej zmiany jest chęć dopracowania szczegółów rozgrywki oraz, co najważniejsze, optymalizacji tytułu na poszczególnych platformach w taki sposób, aby gameplay był w stanie spełnić oczekiwania graczy. CI Games podkreśla jednocześnie, że projekt Sniper: Ghost Warrior 3 jest jak dotąd największym, nad jakim warszawskie studio miało okazję kiedykolwiek pracować. Deweloperzy chcą dostarczyć na rynek grę, która - przynajmniej w założeniu producenta - będzie zupełnie nowym otwarciem dla całej franczyzy. Miejmy zatem nadzieję, że słowa speców z polskiego studia nie zostały rzucone na wiatr i gdy Sniper: Ghost Warrior 3 w końcu pojawi się na rynku, faktycznie dostarczy nam niezapomnianych wrażeń, zarówno na komputerach PC, jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Komentarze (9)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-9). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Szyszak.

WąskiJestem

  • Goście

Napisano 18 paź 2016, 08:37

Nie rozumiem dlaczego taka afera wybuchła w necie z przesunięciem premiery gry, wiele gier jest przesuwanych i nikt nie płacze. Jest ku temu jakiś cel pewnie chcą ją poprawić dać sobie więcej czasu. Popatrzcie Polacy mają coraz częściej lepsze gry niż zagraniczne koncerny, i w dodatku wypuszczają je może i po premierze ale bardziej dopracowane. Więc jestem za tym by grę przesunąć ale dopracować.

hehe Widze

  • Goście

Napisano 18 paź 2016, 15:31

A ja nie rozumiem dlaczego wszędzie piszą znowu jak premiera jest przełożona pierwszy raz, niby były jakieś tam rzeczy mówione że wyjdzie w tym roku ale daty nie podali więc o co chodzi. Z tego co pamiętam to była podana konkretna data na styczeń a teraz zrobili premierę na kwiecień i takie halo?! Lol. Moim zdaniem afera z niczego a grę dopracują i może coś dodadzą i będzie git.

Franek

  • Goście

Napisano 18 paź 2016, 20:34

Jak dla mnie lepiej że premiera została przesunięta bo przecież jak by wyszła za wszelką cenę tak jak zapowiadali to mogło by to wyglądać różnie. Wiadomo że szkoda bo już się nastawiłem na końcówkę stycznia 2017 ale to poczekam trochę dłużej.

ruschax

  • Goście

Napisano 20 paź 2016, 17:13

rok nie wyrok, trzy lata jak dla brata, cztery miesiące jak co? faktycznie raban taki, ze głowa boli, a powód średnio uzasadniający. No ale jest druga strona medalu - widac ze gra jest oczekiwana. Choć wolałbym inny system budowania napiecia niz przesuwki dat premiery:) no ale co robić? czekac do kwietnia i kropka, bo i co innego? Żyletki za drogie. generalnie burze w szklance wody. gdyby news był - zawieszono prace nad grą, to bym rozumiał, ale tak?

Tadeusz

  • Goście

Napisano 25 paź 2016, 15:15

Tak szukam informacji i zaczyna się zastanawiać dlaczego napisali że gra jest kolejny raz przełożona skoro data premiery była tylko jedna, właśnie na styczeń 2017 czy była jakaś inna data? Grę śledzić zacząłem jak pokazała się na WGW i jestem bardzo zainteresowany tym tytułem, Według informacji gra jest duża i rozbudowana więc liczę na jeszcze lepszą rozgrywkę niż tą którą miałem na targach. Polecam prześledzić tytuł bo myślę że warto:)

Szyszak

  • Goście

Napisano 26 paź 2016, 11:25

Cieszę się, że Panowie w komentarzach nie buldupicie jak na innych forach. Ja również rozumiem taką decyzję studia i z chęcią poczekam na premierę SGW 3 nawet jeszcze te niecałe pół roku. Cieszę się, że deweloperzy nie chcą wydać tej gry za wszelką cenę jak najszybciej. Wiele produkcji z potencjałem, zostało przez to zapomnianych. Nie ma co się spinać. Gra wyjdzie i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepsza niż na gameplayach czy trailerach

rushax

  • Goście

Napisano 28 paź 2016, 11:15

"Cieszę się, że Panowie w komentarzach nie buldupicie jak na innych forach." - no ale nie czarujmy się, ze  - jak to określasz - "niebuldupiące" nastroje to dominanta w rozmowach najnowszych o Sniper Ghost Warrior 3. Jedyna rada na to, moim zdaniem, to dotrzymac podanego ostatnio kwietniowego terminu a przede wszystkim zrobic dobrą gre i wtedy bedzie pozamiatane:) Tylko tyle i az tyle. mam nadzieję, że tak będzie.

zoofix

  • Goście

Napisano 4 lis 2016, 20:00

@rushax - tez mnie te "nastroje" bedące tak naprawde ssaniem z paluchów byle móc cokolwiek napisać wnerwiają. A czemu o tym się wciąż chrzani zamiast np. pogadam o nowych materiałach z gry, to juz kompletnie nie rozumiem.

Szyszak

  • Goście

Napisano 10 lis 2016, 02:39

@zoofix a są jakieś nowe materiały? Ja nie widziałem niczego nowego po Warsaw Games Week, a muszę przyznać, że mam ochotę na jakiś nowy gameplay. Nie chcę tego oglądać za dużo, żeby nie spoilować sobie rozgrywki, ale z drugiej strony i tak nigdy nie pokazują nic odnośnie fabuły samej gry. O mechanikę gry się ne martwię, bo prezentuje się bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję, że fabuła gry będzie szła z tym w parze spełni moje oczekiwania.