News

Red Dead Redemption 2 - pierwszy oficjalny zwiastun

Od kilku dni fani produkcji Rockstara z całego świata nie mogli doczekać się pierwszego oficjalnego trailera Red Dead Redemption 2. Zaledwie przedwczoraj twórcy obwieścili światu, że to właśnie dziś zobaczymy debiutancki zwiastun, zapowiadający nadchodzącą przygodę na Dzikim Zachodzie. Ten właśnie do nas dotarł i po raz kolejny udowodnił, że amerykański deweloper wie, jak pobudzić naszą ciekawość.

Temat Red Dead Redemption 2 nie schodzi z ust wszystkich graczy już od kilku dni. O nowym projekcie firmy Rockstar Games dowiedzieliśmy się w zeszłą niedzielę - a tak w zasadzie dopiero zaczęliśmy przypuszczać, jaka zapowiedź czeka nas w ciągu najbliższych dni. Wszystko przebiegło bardzo szybko, jednak niezbyt obficie, jeśli chodzi o ilość informacji. Jak dotąd otrzymaliśmy głównie tytuł, platformy oraz przybliżoną datę premiery, jednak to właśnie na dzisiejszy dzień czekała większość fanów cyklu Red Dead.

Zgodnie z obietnicą spece Rockstara zamieścili pierwszy trailer Red Dead Redemption 2 w sieci. Zapowiedź niestety też nie obfituje w szczegółowe informacje dotyczące produkcji, ale do tego typu materiałów promocyjnych amerykański wydawca zdążył nas już przyzwyczaić. Na zwiastunie możemy zobaczyć przede wszystkim sceny ze świata Red Dead Redemption 2, wygenerowane na silniku gry, które mają dać nam ogólny ogląd na to, co przyniesie ze sobą nadchodzący tytuł. Wiemy już zatem, że w gameplayu nie zabraknie spektakularnych widoków, dzikiej zwierzyny oraz niepowtarzalnego klimatu - czyli tego, z czego cykl Red Dead był już nam raczej znany. Póki co musimy się zatem uzbroić w dodatkową porcję cierpliwości, a jeśli ktoś chciałby zaufać twórcom ze studia Rockstar San Diego w ciemno, tytuł można już nabyć w przedsprzedaży. Red Dead Redemption 2 zadebiutuje jesienią przyszłego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze (6)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-6). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: aaass.

Cool

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 17:50

mahjongalchemy
superfighters unblocked
http://www.happywheels.ninja
http://bombit-5.com/

junsukiu

  • Goście

Napisano 20 lip 2017, 05:29

Thank you for your analysis. Looking forward to reading more of your posts.  I hope to give something back and help others like you aided me.
happy wheels
happy wheels demo

Guest

  • Goście

Napisano 7 sie 2017, 13:20

The various places that we never even got wind of. Really enjoy these kind articles.
https://www.amazon.c...t/dp/B01JADT84Q

Guest

  • Goście

Napisano 28 sie 2017, 13:52

Reading your content was the best thing I have ever did. Hope to see more of your fresh articles. Amazon.com

karry

  • Goście

Napisano 6 sty 2018, 12:50

Hey dear i assure you that when you will get the robux codes you will find playing roblox much simpler one and you will enjoy very much in playing this game as it is the best online multiplayer game which people must play for a lot of entertainment.

aaass

  • Goście

Napisano 7 kwi 2018, 12:55

h
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd