News

Przycisk udostępniania przez Skype już dostępny

Przyciski służące do udostępniania różnych treści na Facebooku, Twitterze, Pintereście czy Google+ nie są niczym nowym ani zaskakującym. Platformy internetowe oferują taką możliwość od lat, ułatwiając użytkownikom dzielenie się ciekawymi zdjęciami czy materiałami wideo z innymi osobami. Teraz taką możliwość otrzymają również osoby korzystające ze Skype’a.

Wprowadzenie przycisku umożliwiającego udostępnianie na Skype nie powinno więc nikogo dziwić. Przycisk Skype można w prosty sposób osadzić na stronie w różnych konfiguracjach, które pozwalają dopasować go do wyglądu witryny.

Przycisk Skype

Przycisk jest już aktywny na stronie MSN.com, a jego działanie jest bardzo proste. Klikamy na odpowiednią ikonkę, po czym pojawi nam się specjalne okno, w którym wystarczy się zalogować i wybierać osobę, której chcemy udostępnić np. dany artykuł. Można też dopisać do tego krótką wiadomość.

Skype udostępnianie

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd