News

Portal Zakupek.pl rozpoczyna działalność

W sieci pojawił się nowy portal, który - według jego twórców - ma pomóc w świadomym wyborze sprzętu elektronicznego. Mottem serwisu Zakupek.pl - bo o nim mowa - ma być hasło "Przemyślane kupowanie".

Na Zakupku znaleźć można listę polecanego sprzętu w kilkunastu kategoriach, m.in. laptopy, telewizory, podzespoły komputerowe czy sprzęt audio. Głównym kryterium doboru sprzętu jest stosunek jakości do ceny, zatem każdy z przedstawianych produktów stanowić ma dobry wybór w swojej klasie.

Zakupek.pl

Dodatkowo w kategoriach "Laptopy", "Procesory" i "Karty graficzne" użytkownicy mają możliwość posortowania propozycji według wydajności i wyboru tej o najlepszym współczynniku szybkość/ cena. Autorami zestawień są podobno cenieni dziennikarze technologiczni oraz moderatorzy największych polskich forów sprzętowych.

Jednocześnie na stronie publikowane będą recenzje sprzętu elektronicznego, które do tej pory można było czytać na łamach TestManiak.pl. Dotyczy to także premierowych testów telefonów (często jeszcze niedostępnych w Polsce) ze strony mobile-review.com, z którą Zakupek.pl współpracuje.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd