News

Pierwsze oceny nowego Dooma

Po kilku dniach od rynkowej premiery do sieci trafiły w końcu pierwsze recenzje najnowszej produkcji studia id Software, czyli gry Doom. Tym razem na oceny musieliśmy poczekać trochę dłużej, gdyż wydawcy z Bethesdy postanowili nie wysyłać egzemplarzy testowych do redakcji przed oficjalną datą debiutu tytułu.

Seria Doom to jeden z najbardziej lubianych FPS-ów w branży gier, dlatego też nawet dziesięć lat nieobecności na rynku nie spowodowało, że miłośnicy marki zapomnieli o tym tytule. Wręcz przeciwnie - wskrzeszenie marki po latach wywołało bardzo duże zainteresowanie, które z kolei wywołało też... spore oczekiwania wobec gry. Nic w tym dziwnego, gdyż w latach 90. pierwsze dwa wcielenia cyklu wyznaczały standardy w swoim gatunku. Jak jednak jest w przypadku najnowszego Dooma? Firma Bethesda Softworks postanowiła tym razem nieco opóźnić pojawienie się w sieci pierwszych recenzji tytułu, być może ze względu na zabezpieczenie ewentualnych przecieków informacji. Grę zdążyło już jednak ocenić kilka zagranicznych redakcji i jak się okazuje - nie było się czego bać. Większość not jest pozytywna, a głównymi zarzutami wobec rozgrywki są te oparte na pierwszych wcieleniach serii - nowy Doom nie okazuje się już tak nowoczesny i zaskakujący, jak pierwsza oraz druga odsłona marki. Poniżej prezentujemy zestawienie ocen, jakie gra uzyskała od poszczególnych redakcji.

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: neiljakson.

neiljakson

  • Goście

Napisano 19 sty 2018, 05:52

Your blog is very informative and great. Its very great read for me because your writing skills is so good and you will write this post in very good manner. Thanks!
dissertation  Writing Service
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd