News

Phanteks wprowadza do sprzedaży wentylatory z serii MP

Firma Phanteks poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych wentylatorów z serii MP, których łopatki MVB II mają średnicę 120 lub 140 mm.

Modele o symbolach PH-F120MP oraz PH-F140MP to najnowsze wentylatory firmy Phanteks, które właśnie poszerzyły ofertę produktową tego producenta.

Wentylatory z opisywanej w niniejszej wiadomości serii posiadają łopatki o średnicy odpowiednio 120 oraz 140 mm, które wykonane są w oparciu o technologię MVB II, które wg firmy Phanteks oferować mają wyższą wydajność w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań tego typu.

Model PH-F120MP pracuje w zakresie od 500 do 1800 obr./min, zaś łopatki jego większego brata - PH-F140MP – kręcą się z prędkością od 500 do 1600 obr./min.

Wentylatory z rodziny MP objęte są aż 60-miesięczną gwarancją.

Phanteks PH F120MP

Phanteks PH F140MP

Zgłoś błąd