News

NZXT przedstawia obudowy z serii Noctis 450

Firma NZXT przedstawiła swoją nową rodzinę obudów komputerowych, która należy do grupy konstrukcji typu midi tower i nosi nazwę Noctis 450. Klienci do wyboru otrzymają na starcie dwie wersje kolorystyczne.

Firma NZXT ogłosiła, że poszerzyła swoją ofertę obudów komputerowych o dwa modele z serii Noctis 450, które na chwilę obecną dostępne będą w białej oraz czarnej wersji kolorystycznej.

Producent podkreśla, że w ww. nowości znacząco została poprawiona wentylacje względem nagradzanego i uznanego już modelu H440. Wymiary opisywanej w niniejszej wiadomości konstrukcji to 220 x 567 x 544 mm, a jej waga to z kolei aż 9,5 kg.

Użytkownicy mogą ponadto zainstalować do 7 kart rozszerzeń o długości do 294 mm (z koszem na dyski HDD/SSD) lub do 406,2 mm (bez kosza na dyski), a także cooler CPU o wysokości do 180 mm.

Sugerowana cena detaliczna obudowy Noctis 450 wynosi 139,99 dolarów.

Noctis 450 01

Noctis 450 02

Zgłoś błąd