News

Nowy zwiastun Titanfall 2

Twórcy ze studia Respawn Entertainment zdecydowali się ujawnić najnowszy zwiastun dla swojej nadchodzącej produkcji, czyli gry Titanfall 2. Twórcy kolejny raz postanowili przybliżyć nam w nim rozgrywkę w trybie singleplayer, pokazując współpracę Jacka oraz Tytana BT-7274.

Z cyklu październikowych premier, Titanfall 2 niekoniecznie jest tą, którą większość graczy najbardziej wypatruje pod koniec bieżącego miesiąca. Tytuł ujawniono w marcu 2015 roku i już od tamtej pory było wiadomo, że wzbudzi on dookoła siebie sporo zamieszania. Wówczas nikt nie przewidział jednak, że produkcji przyjdzie się mierzyć z Battlefieldem w walce o zainteresowanie na rynku, co wydaje się dosyć ryzykownym posunięciem ze strony Electronic Arts. Niemniej Titanfall 2 nie pozostaje w tym starciu bezbronnym. Kiedy twórcy z Respawn Entertainment zdecydowali się obwieścić światu, że drugie wcielenie serii otrzyma kampanię dla pojedynczego gracza - czyli coś, czego wyjątkowo brakowało w poprzedniczce, fani zaczęli reagować na kolejne wieści o grze jeszcze bardziej entuzjastycznie. Dziś mamy do czynienia z kolejną zapowiedzią, a mianowicie przedpremierowym zwiastunem, zapowiadającym gameplay w trybie singleplayer.

Na powyższej zapowiedzi możemy zobaczyć głównych bohaterów, czyli Jacka Coopera oraz Tytana BT-7274, którzy razem stawiają czoła przeciwnościom losu. Deweloperzy postanowili pokrótce zarysować nam historię obu postaci, aby gracze mogli lepiej wczuć się w ich role jeszcze przed debiutem gry. Całość zrealizowano oczywiście w charakterystycznym już dla cyklu, nieco pompatycznym klimacie, podkreślanym przez spektakularne wybuchy oraz karkołomne wyczyny bohaterów. Jaki Titanfall 2 okaże się w rzeczywistości, dowiemy się jednak dopiero po jego premierze, czyli 28 października. Produkcja trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4, a także na komputery PC.

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Benny.

Benny

  • Goście

Napisano 28 lip 2017, 04:21

Yes please process a refund, I will order again if and when both rolex replica sale are available, I don't want to take the chance that the ladies watch doesn't become available at all, we wanted a hublot replica pair of watches. I have to say this could all have been avoided if your website did not accept orders and take payment for items you don't really have for sale. I will send tag heuer replica as to the stock availability by return to this email when I return from holiday. Please be kind enough to advise me when the refund is acted. No shop will do a repair to rolex replica uk. They will confiscate the watch and destroy it. Could you please refund my account as the watch is faulty. Please advice if you need me to post rolex replica uk  back to you or do you want me to throw it away in the replica watches uk bin.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd