News

Nowy Red Dead? Zabawy Rockstara ciąg dalszy...

Amerykański gigant branży, czyli firma Rockstar Games, dokładnie wczoraj rozpoczęła zabawę w swego rodzaju podchody z fanami swoich produkcji - zespół zmienił wygląd swoich profili na portalach społecznościowych, sugerując nadchodzącą nowość. Dziś deweloperzy kontynuują marketingową grę, jednocześnie niemalże potwierdzając - nadchodzi nowy tytuł z serii Red Dead.

Od 2010 roku wokół serii Red Dead zrobiło się cicho. Pałeczkę w stani Rockstara przejęły L.A. Noire, Max Payne oraz oczywiście GTA V i GTA Online, które do dziś zdaje się być jednym z głównych ośrodków zainteresowania amerykańskiego giganta branży. Teraz jednak wszystko ma szansę się zmienić, a to za sprawą drobnej rewolucji, którą zdaje się szykować wydawca. Jak informowaliśmy wcześniej, od wczoraj na portalach społecznościowych firmy fani z całego świata zdążyli zaobserwować wizerunkowe zmiany, polegające na wymianie logo na takie na czerwonym tle. Gracze bez większych kłopotów posunięcie to skojarzyli z nieobecną od wielu lat na rynku serią Red Dead, której powrotu po tak długim czasie można by się już spodziewać. I chociaż twórcy wciąż nie potwierdzili tych doniesień, dziś Rockstar znowu postanowił nas zaskoczyć, zamieszczając w sieci nową grafikę, niemalże potwierdzającą, że nadchodzące w przyszłych dniach wieści będą dotyczyły właśnie trzeciej od słony cyklu Red Dead.

Bardziej spostrzegawczy internauci szybko zauważyli też, że powyższa grafika przywodzi na myśl westernową produkcję Siedmiu wspaniałych z lat 60. ubiegłego wieku, która właśnie w tym roku doczekała się wydania w nowej odsłonie. Twórcy z Rockstara nigdy nie kryli swojej inspiracji branżą filmową, co zawsze wychodziło na dobre tytułom amerykańskiego wydawcy. Czas pokaże, czy właśnie tak będzie i tym razem. Warto nadmienić również, że już od czasu premiery Red Dead Redemption sporo mówi się o możliwości powstania wersji, przeznaczonej specjalnie dla komputerów osobistych. Fanów popularnych pecetów przecież nie brakuje i o ile zyski z tych platform okazują się stosunkowo niewielkie, o tyle pozwalają podtrzymać wizerunek i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Na razie pozostaje nam jednak czekać na rozwój wydarzeń w zespole Rockstara, gdyż póki co nie wiemy nawet, jaki tytuł otrzyma nadchodząca produkcja.

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Benny.

Benny

  • Goście

Napisano 28 lip 2017, 04:22

Provided the actual fake rolex sale cushioning situation, wrist watches such as the Magrette Moana Off-shore Waterman will appear great upon a number of shoulder straps. You receive completely drilled carry openings, which could assist in which division. The actual view has a replica watches sale straps which appears a little as an aged replica watches uk straps provided the actual consistency. It's comfy sufficient, however I believe anybody that will get one of these simple rolex replica sale may take advantage of experimenting along with various straps styles 22mm-wide straps dimension. At the moment, both variations from the rolex replica sale design within the all-matte dark covered situation, along with the refined metal design which price somewhat much less. The actual previous happens to be sold-out, meaning this has been replica watches uk offered that is unsurprising provided the great style, top quality, as well as great cost.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd