News

Mafia III - pierwsze recenzje już w sieci

Po dosyć długim czasie milczenia i aż cztery dni po oficjalnej premierze Mafii III, do sieci trafiły w końcu pierwsze recenzje najnowszej produkcji studia Hangar 13. Jak się okazuje, tytuł zebrał dosyć mieszane noty, a główną przyczyną słabszych wyników jest przede wszystkim komputerowa wersja gry.

Mafia III to bez wątpienia jedna z największych jesiennych premier tego roku. Debiut tytułu co prawda nie odbył się bez zawirowań, jednak w ciągu czterech dni większość graczy z całego świata zdążyła już dobrze poznać najnowszą produkcję studia Hangar 13. W tym czasie dowiedzieliśmy się o większych bądź też mniejszych niedociągnięciach, ale - co najważniejsze dla fanów cyklu - mogliśmy usłyszeć mnóstwo opinii potwierdzających wysoki poziom kampanii fabularnej w tytule. Lincoln Clay miewa zatem swoje wzloty i upadki, a najlepiej widać to po ocenach, jakie tytułowi zdecydowali wystawić się światowi recenzencji. Poniżej prezentujemy wybrane noty, które dotychczas udało się zdobyć Mafii III od światowych redakcji.


Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd