News

Kupuje.to - serwis aukcyjny na Facebooku

D&L Technology uruchamia serwis aukcyjny, który działa jako aplikacja na Facebooku. Indywidualni klienci mogą tam kupować i sprzedawać bez ponoszenia dodatkowych kosztów w postaci prowizji.

Kupuje.to jest bezpłatną dla indywidualnych klientów platformą aukcyjną w pełni zintegrowaną z Facebookiem. Opłaty ponoszą tutaj jedynie firmy, które wystawiają na sprzedaż więcej niż 30 przedmiotów. Podobnie jak w przypadku konkurencyjnego Allegro, mogą one być dostępne do licytowania lub natychmiastowego kupienia (kup teraz). Każda aukcja może trwać maksymalnie 14 dni.

Usługa pozwala dodatkowo na lokalizowanie sprzedawców, dzięki integracji z Google Maps, a także powiadamianie użytkowników o wybranych zdarzeniach (przebicie ofery, zakończenie aukcji). Do tych celów wykorzystywana po części jest infrastruktura Facebooka. Jako ciekawostkę warto dodać, że Kupuje.to obsługuje tez komendy głosowe, co ucieszy użytkowników przeglądarki Chrome, dla której są one dostępne.

Kupuje.to założyła firma D&L Technology, która ma na swoim koncie inny serwis związany z e-commerce - Tradoro, gdzie internauci mogli zakładać własne sklepy internetowe.

Więcej informacji na temat Kupuje.to można znaleźć na oficjalnej stronie usługi.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd