News

Killing Floor 2 - pierwszy fragment rozgrywki w 4K na PS4 Pro

Podczas gdy Killing Floor 2 zbliża się do nas coraz większymi krokami, twórcy z Tripwire Interactive nie przestają promować swojej najnowszej produkcji. Jak dotąd nie mogliśmy narzekać na brak materiałów z gry, jednak tym razem studio przygotowało dla nas coś wyjątkowego - fragment rozgrywki w rozdzielczości 4K, prosto z nowej platformy PlayStation 4 Pro.

Killing Floor 2 to tytuł dobrze znany już sporej części graczy z całego świata. Gra dostępna jest bowiem już od kwietnia 2015 roku na platformie Steam Early Access, której użytkownicy mogli dotąd testować gameplay do woli, ale w nieco ograniczonym stopniu. Moment debiutu pełnej wersji produkcji zbliża się do nas jednak coraz większymi krokami i właśnie na tę okazję deweloperzy ze studia Tripwire Interactive zdecydowali się przygotować dla nas najnowszy fragment rozgrywki, który możecie obejrzeć poniżej.

Nieco ponad trzyminutowe wideo ukazuje Killing Floor 2 w rozdzielczości 4K, co ciekawe, na zupełnie nowej platformie PlayStation 4 Pro. Jest to pierwszy pokaz możliwości gry uruchomionej na najnowszej konsoli marki Sony, który spece z Tripwire Interactive zdecydowali się wzbogacić o dodatkowe szczegóły oraz screeny z rozgrywki. Zgodnie ze słowami producentów, PlayStation 4 Pro pozwoli na odpalenie Killing Floor 2 w rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli z użyciem tak zwanego "checkerboard rendering", pozwalającego na płynny gameplay na telewizorach zdolnych do wyświetlenia tak wysokiej rozdzielczości. Gra na tej platformie zaoferuje również wyższą jakość tekstur, porównywalnych z ustawieniami ultra na komputerach PC.

Tytuł został więc solidnie przygotowany do tego, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony na każdej z dedykowanych platform w momencie swojego światowego debiutu, który nastąpi już 18 listopada. To natomiast dobra informacja szczególnie dla tych graczy, którzy zdążyli już oswoić się z wyglądem Killing Floor 2 za pośrednictwem Steam Early Access.


Komentarze (3)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-3). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Guest.

paul

  • Goście

Napisano 6 sty 2018, 12:58

There are more games to be played for the entertainment and the people come to know how to get free credits on imvu it becomes much easy to play all the games much comfortably.So dear don't waste your time and grab this opportunity with both hands and enjoy from the core of your heart.

rebeccahickshq

  • Goście

Napisano 6 mar 2018, 15:26

Actually this is one of the most exciting games. And the site also has many different types of games you can play and feel. Thank you very much for visiting my website and wish you success. Thank you so much!
bloons tower defense 5
super smash flash 2

Guest

  • Goście

Napisano 26 mar 2018, 09:29

Thank you for sharing this article with us! I believe there will be more people like me, they can find many interesting things in this article of you.
- driving directions
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd