News

Karrigan przechodzi do FaZe Clan

Finn „karrigan” Andersen, związany dotychczas z ekipą Astralis grającą wcześniej między innymi pod nazwami Question Mark oraz Team Solo Mid, zasili szeregi formacji FaZe Clan – oficjalne oświadczenie o odejściu dotychczasowego lidera duńskiej ekipy pojawiło się na stronie internetowej zespołu.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego źródła, jednym z powodów roszad w składzie duńskiej drużyny CS:GO są jej kiepskie wyniki w ostatnim czasie. Byli zawodnicy TSM oraz Question Mark założyli swoją własną organizację w styczniu tego roku, zapowiadając zupełnie nowy start na scenie. Skład niestety nie spisał się najlepiej przez ten czas, wypadając najczęściej jeszcze w fazie grupowej z wielu kluczowych wydarzeń – Astralis ani razu nie pojawiło się nawet w finałowym starciu na większym LANie. Nieco ponad tydzień temu zarząd skandynawskiej organizacji postanowił odsunąć od gry Andersena i zastąpić go Antonem „notaN” Pedersenem, który wspierał swój nowy zespół chociażby w czwartym sezonie ESL Pro League. Jak twierdzi trener Danny „zonic” Sorensen, karrigan preferował inny styl gry od pozostałych zawodników, ale jednocześnie zapewnia, że Finn to świetny gracz i ponadprzeciętny taktyk.

W nowych barwach Duńczyk zadebiutuje dziś w nocy w ramach pierwszych rozgrywek drugiego sezonu ELEAGUE. FaZe zmierzy się w meczu best of one z amerykańskim Cloud9 dokładnie o 01:15 czasu środkowoeuropejskiego. W roli lidera Finn zastąpi byłego zawodnika FC, Fabiena „kioShiMe” Fiey'a, który znajduje się obecnie na „ławce rezerwowych”. Pełna treść oświadczenia wraz z listem od karrigana znajduje się pod TYM linkiem. Nowy skład FaZe Clan prezentuje się następująco:

  • Håvard "rain" Nygaard
  • Joakim "jkaem" Myrbostad
  • Philip "aizy" Aistrup
  • Aleksi "allu" Jalli
  • Finn "karrigan" Andersen 

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: fert.

Cool game websaite

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 17:48

super fighters
http://www.mahjongalchemy.space
happywheels.ninja
http://www.bombit-5.com

fert

  • Goście

Napisano 18 sty 2018, 03:06

aaa uuu
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd