News

Euro Truck Simulator 2 i... stacje paliw czeskiej sieci EuroOil

Oprócz modeli prawdziwych ciężarówek w grze Euro Truck Simulator 2 znajdziemy także stacje paliw czeskiej sieci EuroOil. Twórcy gry doszli do porozumienia z przedstawicielami koncernu, dzięki czemu opanuje on całą wirtualną Europę.

Twórcy gry Euro Truck Simulator 2 starają się, jak mogą, aby ich produkcja była możliwie jak najbardziej realistyczna. Do tej pory jednak skupiali się wyłącznie na modelach ciężarówek, sposobie ich prowadzenia oraz ulicach, o czym wielokrotnie Was informowaliśmy. Jak jednak piszą na łamach swojego blogu: "Nie tylko ciężarówki staramy się odwzorować w naszej grze, pragniemy także, aby świat w Euro Truck Simulator 2 zawierał tyle elementów zaczerpniętych z realnego świata, ile się da. To możliwe do osiągnięcia, jednak na pewno nie w pierwszej wersji ETS2. Będziemy jednak z czasem to coraz bardziej rozwijali".

Jednym z takich elementów są na przykład roboty drogowe, które losowo będą pojawiały się na ulicach, znacznie trudniając ruch i tworząc nawet korki. Jak się jednak okazuje, w grze znajdziemy także... prawdziwe stacje paliw. Jeden z przykładów możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej - jest to model wzorowany na sieci czeskich stacji EuroOil. Panowie z SCS Software doszli do porozumienia z przedstawicielami koncernu, dzięki czemu opanuje on całą wirtualną Europę.

Przypomnijmy, że Euro Truck Simulator 2 trafi do sprzedaży 23 marca 2012 roku. Co ważne - światowa premiera odbędzie się w Polsce. Dopiero po naszym kraju gra trafi na inne rynki.

Komentarze (2)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-2). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: NuCore.

olbi

  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 19 sty 2012, 00:11

Ciekawe, jak z ceną. Cała gra jest napisana w OpenGL, bo to studio uwielbia ową bibliotekę. Mogliby wydać natywnie na Linuksa ową grę :)

NuCore

  • Redakcja
  • 1589 postów

Napisano 19 sty 2012, 23:20

Może być z niej calkiem fajna gra. Ciekawe, czy znajomi, którzy mają własną ciężarówkę skuszą się na ten tytuł;)
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd