News

Driver: San Francisco dostępny w wersji demonstracyjnej

Ubisoft wypuszcza demo Driver: San Francisco. Jednak nie każdy będzie mógł zagrać w tę kolejną odsłonę serii wyścigówek.

Wersja demonstracyjna gry Driver: San Francisco dostępna jest od wczoraj na Xbox Live. Dzisiaj prawdopodobnie będzie ją można ściągnąć z PlayStation Store. A PC-towcy? Odpowiedź Ubisoftu jest jasna: demo nie będzie dostępne w wersji na komputery osobiste. Driver: San Francisco przetestować mogą więc tylko posiadacze konsol.

Wersja demonstracyjna zawiera trzy misje, a w każdej gracze mogą sprawdzić inne elementy gry. Będą to:

  • Team Colours, w której wymagane jest użycie zdolności Shift, aby przełączać się pomiędzy ciałami kierowców;
  • Escapist, gdzie głównym zadaniem jest ucieczka przed policją, z VIP-owskim pasażerem na pokładzie;
  • Prove It, w której najważniejsze będzie wykonywanie sztuczek.

Pełna wersja gry trafi do sklepów 1 września. Największą zagadką przed jej premierą jest to, czy spodoba się ona graczom PC-towym. Brak przeznaczonej dla niech wersji demo i kontrowersyjne zabezpieczenia DRM, o których pisaliśmy wcześniej, nie wróżą zbyt dobrze.

Zgłoś błąd