Arctic prezentuje dwa nowe coolery z serii Freezer
Źródło: TechPowerUp
Firma Arctic zaprezentowała swoje dwa najnowsze coolery CPU z serii Freezer. Oba modele wykorzystują ten sam radiator oraz wentylator, niemniej są dedykowane do obsługi tylko procesorów AMD lub Intel.
Firma Arctic poinformowała, że poszerzyła swoją ofertę coolerów dla procesorów o dwa modele z rodziny Freezer. Wersja o symbolu A11 dedykowana jest do obsługi procesorów AMD z podstawkami z rodziny AM oraz FM, zaś wersja i11 kierowana jest do użytkowników procesorów Intela z gniazdami LGA 115x oraz LGA 2011.
Aluminiowy radiator opisywanych coolerow składa się z 45 aluminiowych finów oraz trzech miedzianych rurek cieplnych. Zainstalowany na jego boku wentylator ma średnicę 92 mm i pracuje w zakresie od 500 do 2000 obr./min.
Sugerowana cena detaliczna obu nowych coolerow z serii Freezer 11 wynosi 19,90 euro.




