News

Ukazał się OpenOffice w wersji 3.2.1

Pojawiła się kolejna stabilna odsłona darmowego pakietu biurowego OpenOffice. Nowa wersja nie niesie za sobą większych zmian, naprawia jednak szereg błędów i luk.

OpenOffice 3.2.1 to, jak zapewniają autorzy, przede wszystkim szereg wyeliminowanych błędów. Część z nich dotyczyła bezpieczeństwa, a pozostałe przyczyniały się do niestabilnej lub nieprawidłowej pracy programu. Poprawki mają też sprawić, że pakiet będzie lepiej współpracował z zewnętrznymi wtyczkami.

Prócz tego warto wspomnieć o tym, że pierwszy raz w historii programu udostępniono w tym samym czasie polską wersję językową oraz angielską. Przy czym rodzima lokalizacja doczekała się kilku zmian, głównie w mechanizmie autokorekty.

Aplikacja jest dostępna do pobrania z naszego działu download. Można ją znaleźć w dwóch wersjach - dla systemów z rodziny Linux oraz Windows.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd