News

Ujrzymy nowego DS-a na targach E3?

Według Hirokazu Hamamury, prezesa magazynu Enterbrain, nowa odsłona konsoli Nintendo może pojawić się na tegorocznych targach E3. Nintendo na razie nie potwierdza tych informacji.

Od kilku dni nowa plotka okrąża świat. Na ile można traktować ją poważnie? Ciężko określić. Z jednej strony znamy możliwości japońskiego koncernu, a od wypuszczenia na rynek konsoli Dual Screen Lite minęły już ponad dwa lata. Z drugiej zaś Nintendo nie potwierdza informacji opublikowanych na Bloomberg: Japan, jakoby nowa odsłona tej konsoli miała zawitać na targach E3.

Gdy spojrzeć kilka lat wstecz można dowiedzieć się, że Game Boy Advence, Game Boy Advance SP oraz Game Boy Micro wychodziły na rynek w przeciągu 2-3 lat. Dlatego można przypuszczać, że nowa odsłona Nintendo DS jest już gotowa.

Pozostaje jedynie czekać na odezwę ze strony japońskiego koncernu, która najprawdopodobniej rozwieje wszystkie wątpliwości.

Zgłoś błąd