News

Secret Agent Clank pojawi się na PS2

Sanzaru Games ogłosiło, że w chwili obecnej dobiegają końca prace nad portem gry Secret Agent Clank na konsolę PlayStation 2.

Secret Agent Clank wydany został latem 2008 roku w wersji na przenośną konsolę PlayStation Portable i pozwalał wcielić się w rolę pomocnika Ratcheta, czyli Clanka.

- High Impact Games stworzyło wspaniałą grę i zależało nam na tym, żeby wszystkie najlepsze elementy gameplaya z Secret Agent Clank w wersji na PSP zostały zachowane - powiedział Glen Egan, prezes Sanzaru Games. - Z tego powodu poświęciliśmy znaczną część czasu i energii na przebudowywanie wszystkich poziomów, postaci i efektów, żeby móc wykorzystać dodatkową moc oferowaną przez PlayStation 2 - dodał.

Zmiany dotkną także sposobu, w jaki kontrolować będziemy poczynania Clanka, tak żeby można było wykorzystać w pełni potencjał DualShocka II.

Secret Agent Clank w wersji na konsolę PS2 pojawi się w sprzedaży 26 maja w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory nie podano żadnych informacji na temat ewentualnego wydania gry w Europie.


Zgłoś błąd