Schowaj odtwarzacz MP3 do portfela
Źródło: własne
Firma Walletex zajmuje się opracowywaniem urzadzeń, które mają rozmiar karty kredytowej i są tak cienkie, że mieszczą się w każdym portfelu. Obecnie w ofercie firmy znajduje się najcieńszy na świecie pendrive, teraz Walletex pracuje nad ultracienkim odtwarzaczem MP3.
Wallet MP3 jest wodoodporny, nie robi na nim wrażeniami brud ani wysoka czy niska temperatura. Jedynym obecnym na karcie portem USB. To on zapewni odtwarzaczowi komunikację z komputerem (czyli też ładowanie) oraz podłączenie dla słuchawek.
Dodatkowym atutem jest możliwość wydrukowania na odtwarzaczu jakiegokolwiek wzoru.
Niestety nie wiemy jeszcze kiedy odtwarzacz trafi do sprzedaży, ani w jakich odmianach pamięciowych będzie dostępny. Niewykluczone, że nowość przedstawiona zostanie na międzynarodowych targach CES, które rozpoczynają się 10 stycznia.




