News

Rozmowy przez wirtualną sieć dla użytkowników iPhone

Przedstawiciel firmy Morodo, producenta oprogramowania, poinformował, że osoby posiadające iPhone mogą już korzystać z usługi MO-Call. Jest to system rozmów międzynarodowych prowadzonych za pomocą wirtualnej sieci. Cel jest jeden – płacenie mniej za każde połączenie.

Z MO-Call może skorzystać każdy użytkownik produktu Apple. Wystarczy, że na stronie mo-call.mobi uaktywni on odpowiednią usługę, rejestrując się i ściągając oprogramowanie.

Z oprogramowania mogą skorzystać także osoby posiadające urządzenia przenośne z Javą, Symbianem, Windowsem Mobile, Linuxem, BREW oraz RIM. Ponieważ trwa obecnie promocja na MO-Call, każdy z użytkowników dostaje kredyt o wartości 3,50 euro na przetestowanie połączenia.

Według producenta koszty połączeń internetowych wykonywanych dzięki oprogramowaniu Morodo są o wiele tańsze niż połączenia za pośrednictwem normalnych operatorów.

Zgłoś błąd