News

Nokaut: sprzęt RTV i AGD tańszy o 24 proc. w internecie

Ceny sprzętu RTV i AGD w sklepach internetowych są średnio o 24 proc. niższe niż w tradycyjnych sklepach - wynika z badania przeprowadzonego przez serwis Nokaut.pl. Największe różnice można zaobserwować w cenach telewizorów.

Nokaut.pl sprawdził ceny 500 losowo wybranych produktów RTV i AGD. W 472 przypadkach ceny w sklepach internetowych okazały się niższe od cen w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym w Warszawie.

Jak twierdzi Nokaut, na zakupie zestawu zakupionego w internecie i składającego się z 4 przedmiotów: lodówki, kuchenki gazowo-elektrycznej, ekspresu do kawy oraz piekarnika, możemy oszczędzić od 700 do 1600 zł.

Nokaut.pl również rok temu analizował ceny produktów RTV i AGD. Wtedy ceny w sklepach internetowych okazały się o 17 proc. niższe.

Nokaut RTV i AGD

Zgłoś błąd