News

Najszybszy dysk flash na świecie

Firma SuperTalent zaprezentowała nowy dysk flash wyposażony w interfejs USB 3.0. Producent zapewnia, że został on tak zoptymalizowany, aby osiągnąć możliwie największą przepustowość. Efekty można zobaczyć na filmie.

Dysk korzysta z nowego kontrolera USB od Fresco Logic, który pozwoli na znaczący skok wydajności bez konieczności zmieniania czegokolwiek w samej pamięci. SuperTalent USB 3.0 RAIDDrive osiąga prędkość zapisu na poziomie 371,7 MB na sekundę. To o 55 MB na sekundę więcej od poprzedniego rozwiązania tej firmy i jednocześnie najszybciej ze wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Wyraźnie pokazuje to różnice pomiędzy poszczególnymi kontrolerami USB 3.0.

Na pojawienie się dysku na sklepowych półkach trzeba będzie poczekać., bo data premiery nie jest wciąż znana. Na razie wiadomo, że wersja o pojemności 64 GB najprawdopodobniej będzie kosztować około 290 euro.

Komentarze (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd