NZXT zaprezentowało wentylator FS-200 o średnicy 200 mm

Firma NZXT tym razem nie pokazała kolejnej obudowy, a jedynie (lub aż) nowy wiatrak o średnicy 200 mm, który ma przypaść do gustu osobom, które lubią zadbać o żywotność swoich komputerów.

Akcesorium będzie wyposażone w diody LED w kolorach czerwonym, niebieskim lub zielonym. Za niskie temperatury ma odpowiadać 11 łopatek kręcących się z prędkością 7000 obrotów na minutę (+/- 200 obrotów na minutę). Niestety w parze z wydajnością idzie duży hałas. W tym wypadku chodzi aż o 20,16 dBA.

Wentylator będzie objęty 2-letnią gwarancją. W sprzedaży pojawi się w połowie maja w cenie około 18 dolarów.

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Co Ty myślisz na temat poruszony w powyższym tekście?

Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.