News

ASUS Transformer Book T100

Nie ulega wątpliwości, że netbooki umarły. Zastąpiły je tańsze i nie mniej funkcjonalne tablety. ASUS poszedł jednak krok dalej tworząc notebooka hybrydowego łączącego komfort użytkowania laptopa oraz prostotę i łatwość obsługi tabletu. Na przykładzie ASUS Transformer Book T100 sprawdzimy, czy taki mariaż rzeczywiście jest branży potrzebny. Zapraszamy do lektury naszej najnowszej publikacji.

Komputery mają na rynku problem, więc ich producenci coraz bardziej urozmaicają swoją ofertę. Tani notebook można z powodzeniem zastąpić równie tanim tabletem, a gdy – tak jak ASUS Transfromer Book T100 – posiada on system operacyjny Windows, możemy na nim robić właściwie wszystko to, co na zwykłym laptopie. Gdy dodatkowo sprzęt otrzyma klawiaturę, staje się w pełni konwertowalnym notebookiem.

Asus Transformer Book T100

Transformer Book T100 sprzedawany jest w niewiele od niego większym, ciemnoszarym, kartonowym opakowaniu. W środku poza urządzeniem znalazły się dwie ładowarki w wersji europejskiej i amerykańskiej oraz kabel USB. Prawdopodobnie w sklepowej wersji znajdziemy tam też chociażby instrukcję obsługi, ale nasz sampel testowy jej nie posiadał.

Asus Transformer Book T100

Jak na notebook konwertowalny przystało, T100 zbudowany jest z dwóch oddzielnych elementów. Mózgiem całego zestawu jest oczywiście część "tabletowa" wpinana w podstawkę z klawiaturą. Warto zaznaczyć, że samo zapięcie jest wykonane naprawdę sensownie i nie ma problemów z wypadającą stacją dokującą.

Asus Transformer Book T100

Ekran urządzenia ma przekątną 10,1'' i wyświetla obraz w rozdzielczości 1368 x 768. Matryca podświetlana jest diodami LED i – jak na tablet przystało – jest czuła na dotyk. Na górnej belce znalazło się oko kamerki internetowej.

Asus Transformer Book T100

Strona: 1 2 3 4 Następna

Komentarze (7)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-7). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: camile122.

John

  • Goście

Napisano 4 mar 2014, 04:11

Sprzedam:
http://allegro.pl/as...4027898496.html

pay essay

  • Goście

Napisano 13 wrz 2016, 14:39

Najważniejsze, żeby sprzęt komputerowy byl kompatybilny z oprogramowaniem.

katejohn

  • Goście

Napisano 17 sie 2017, 12:48

Wow. cool post. I’d like to write like this too – taking time and real hard work to make a great article… but I put things off too much and never seem to get started. Thanks though. buy mba essay online

HBR Case Analysis

  • Goście

Napisano 5 gru 2017, 06:58

I loved the way you discuss the topic great work thanks for the share.
https://casestudyaids.xyz

William B Caban

  • Goście

Napisano 5 gru 2017, 07:48

Dissertation Guidance Provides quality Online Dissertation Help for students.
https://dentonheating.xyz

badmaan

  • Goście

Napisano 5 kwi 2018, 12:23

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"!  I am glad I found this site.  Your blog site has introduced me the majority of the strategies that I like.  Thank you for sharing this.  

https://manga-fox.com/

camile122

  • Goście

Napisano 26 maj 2018, 09:44

Your blog is great. I read a lot of interesting things from it. Thank you very much for sharing. Hope you will update more news in the future.
http://geometry-dash2.net
http://happywheels24h.com/
http://animaljam24h.com/
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd