News

ASRock M3A770DE

Płyta AM3 dla Kowalskiego

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: ASRock M3A770DE
Producent: ASRock
Gniazdo procesora: AM3
Chipset: AMD 770 / SB710
Liczba faz zasilania: 4 + 1
Liczba gniazd pamięci: 4
Liczba slotów PCI Express 16x: 2 (pracują w konfiguracji 16x + 4x)
Liczba slotów PCI-Express 1x: 1
Liczba slotów PCI: 3
Liczba gniazd SATA: 4 + 2 eSATA
Liczba złączy wentylatorów 4 pin: 1
Liczba złączy wentylatorów 3 pin: 2
Liczba gniazd USB (tylny panel): 4
Regulacja HTT: 150 - 500 MHz
Maksymalne stabilne HTT przy uruchamianiu: 350 MHz
Regulacja napięcia Phenom: Od 0,6 V do wartości maksymalnej dla procesora powiększonej o 312,5 mV (z krokiem 12,5 mV),
Regulacja napięcia Phenom (kontroler): Od 0,6 V do wartości maksymalnej dla procesora powiększonej o 312,5 mV (z krokiem 12,5 mV),
Magistrala danych: HT 3.0
Gwarancja: 24 miesiące

Pomimo tego, że AMD 770 jest dostępny na rynku już dwa lata z okładem, to wciąż jest jednym z układów najchętniej wykorzystywanych przez producentów płyt głównych. Każdy z nich ma w swojej ofercie po kilka konstrukcji opartych o ten mostek północny, przeznaczonych zarówno do współpracy z pamięciami DDR2, jak i DDR3. Dziś przyjrzymy się ASRockowi M3A770DE, niedrogiej konstrukcji wyposażonej w podstawkę AM3. Zapraszamy!

Pudełko i zawartość

Płyta dotarła do naszej redakcji w niewielkim pudełku, którego design dość znacznie odbiega od tego, z jakim mieliśmy się okazję spotkać podczas testowania innych modeli ASRocka. Z pokrywy opakowania zniknął czarny smok, a miejsce przyciągającej oko czerwieni i czerni zajął zdecydowanie bardziej stonowany kolor jasnozielony. Na jego tle umieszczono znaczek EUP, a także kilka obrazków informujących o obsłudze procesorów z TDP 140 W, wsparciu dla pamięci DDR3 taktowanych zegarem 1600 MHz oraz wyposażeniu płyty w gigabitowy interfejs sieciowy, a także dwa złącza eSATA.

ASRock M3A770DE

Wraz z M3A770DE otrzymujemy płaską taśmę PATA, dwa przewody sygnałowe SATA oraz zaślepkę na tył obudowy. Sterowniki i oprogramowanie tym razem zmieściły się na jednej płycie DVD. Oprócz instrukcji w pudełku znajdziemy również rozkładówki opisujące instalację oraz korzystanie z dwóch aplikacji: Instant Boot oraz IES.

Strona: 1 2 3 4 5 6 Następna

Komentarze (1)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-1). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: fdn.

fdn

  • Goście

Napisano 18 sty 2018, 03:05

Do not open the bottom cover, but also not replica watches free to dial, improper use of uk replica watches waterproof deformation of the replica watches sale cover waterproof, resulting in not waterproof; timely delivery of swiss replica online professional
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd