Współpraca

Jesteśmy gotowi do wspólnego działania i podejmowania wymagających wyzwań! Jesteśmy gotowi do współpracy na wielu polach - od opisywania dostarczonych produktów, poprzez organizowanie wspólnych inicjatyw, po obejmowanie patronatem medialnym i promowanie wartościowych imprez branżowych. Zapraszamy ponadto do reklamowania się na stronach naszego serwisu.

Z kim współpracujemy

PC Centre może pochwalić się znaczącymi kontaktami w branży IT. Owocnie współpracujemy z liczącymi się na rynku firmami: AMD, Everon, CD Projekt, Asus, MSI czy Epson. Współpraca ta pozwala m.in. na testowanie najnowszego sprzętu i jego opisywanie na łamach portalu.

Udostępnianie produktów do testów i odznaczenia

Na łamach PC Centre bardzo chętnie publikujemy testy rozmaitego sprzętu komputerowego, oprogramowania i gier: na komputery PC i konsole. Wśród naszych Czytelników cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem.

Najlepsze spośród testowanych przez nas produktów nagradzane są naszymi certyfikatami i odznaczeniami. Te przyznawane są na podstawie oceny końcowej. W przypadku sprzętu komputerowego składają się na nią np. wydajność, możliwości, danego produktu jakość wykonania (w tym także wyposażenie dodatkowe i obsługa techniczna) oraz cena. Przyznawane przez nas odznaczenie to Rekomendacja PC Centre (otrzymują je produkty, których ocena końcowa jest większa lub równa 85 procent).

Firmom, które udostępnią swoje produkty do testów, (oprócz szansy uzyskania naszego odznaczenia, które można wykorzystać podczas promocji) możemy zaproponować drobną reklamę. Chętnie w artykule zamieścimy informację o tym, kto jest dostarczycielem sprzętu, oprogramowania i gier będących przedmiotem recenzji bądź testu. Może ona przybrać formę logo prowadzącego do strony internetowej firmy.

Konkursy

PC Centre od chwili swego powstania współorganizowało wiele konkursów. Z naszych obserwacji wynika, że jest to bardzo atrakcyjna forma promocji – korzystna dla firm fundujących nagrody, dla użytkowników, którzy mogą wykazać się wiedzą i zdobyć jakiś upominek oraz dla nas.

Firmom fundującym nagrody w naszych konkursach proponujemy darmową reklamę na naszych łamach – jej wielkość i forma są ustalane przy okazji każdej inicjatywy tego typu i zależą m.in. od wartości przekazanych nagród (oraz ewentualnej promocji konkursu na zewnątrz, za pośrednictwem kanałów fundatora).

Do tej pory zorganizowaliśmy konkursy wspólnie z firmami G DATA Software, CD Projekt, PLAY, Everon i Microsoft.

Wspólne organizowanie imprez i patronaty medialne

Serwis PC Centre chętnie włącza się w organizację imprez i obejmuje patronatem medialnym wydarzenia związane z branżą IT. Propozycje prosimy kierować na adres redakcja[małpa]pccentre.pl.

Informacje prasowe

Materiały dla prasy (w językach polskim i angielskim) prosimy kierować na adres e-mail ip[małpa]pccentre.pl. Nie gwarantujemy, że wykorzystamy wszystkie informacje, ale wartościowe treści na pewno zostaną wykorzystane w naszej pracy.

Nasza oferta

Jesteśmy gotowi włączyć się w promocję (także bezpłatną) kooperujących z nami przedsiębiorstw. Współpracującym z nami firmom oferujemy m.in.:

  • w przypadku testów sprzętu komputerowego oraz recenzji oprogramowania i gier: w treści publikacji zamieszczamy logo i odnośnik do strony internetowej firmy, która dostarczyła dany produkt (w górnej części artykułu);
  • w zamian za sponsoring, ufundowanie nagród w konkursach itp.: reklamę na stronach naszego portalu, status sponsora portalu/sekcji tematycznej i inne.

Jesteśmy otwarci także na Państwa propozycje. Prosimy kierować je na adres biura redakcji: redakcja[małpa]pccentre.pl (kontakt z PC Centre). Chętnie udzielimy informacji na temat naszej bieżącej oglądalności.

Zgłoś błąd