Kanały RSS portalu PC Centre

Zapraszamy Was, drodzy Czytelnicy, do subskrybowania zawartości naszego portalu oraz Forum PC Centre za pośrednictwem kanałów RSS. Poniżej publikujemy listę tych najważniejszych. Posługując się podanymi odnośnikami, listę najnowszych aktualności, publikacji i postów możecie przeglądać w czytnikach RSS oraz na specjalnych stronach RSS, np. iGoogle (spersonalizowana strona główna Google).

Ponieważ PC Centre jest partnerem firmy Cafe News S.A., informacje o tym, co dzieje się na łamach naszego portalu, znajdziecie także w aplikacji Cafe News Desktop. W konfiguracji subskrybowanych kanałów wystarczy wybrać PC Centre.

Kanały RSS

Najnowsze publikacje Dodaj do Google
Najnowsze aktualności Dodaj do Google
Najnowsze pliki do pobrania Dodaj do Google
Ostatnio zaktualizowane do pobrania Dodaj do Google
Forum PC Centre Dodaj do Google

Kanały tematyczne (aktualności)

Sprzęt komputerowy Dodaj do Google
Oprogramowanie Dodaj do Google
Gry komputerowe i konsole Dodaj do Google
Internet Dodaj do Google
Bezpieczeństwo Dodaj do Google
Multimedia Dodaj do Google
Biznes Dodaj do Google

PC Centre jest Partnerem Cafe News

Użytkownicy korzystający z Cafe News otrzymują na swój komputer wszystkie interesujące i określone przez nich newsy na wybrane tematy. Taka funkcjonalność Cafe News znacznie oszczędzą czas. Posegregowane tematycznie kanały sprawiają, że dostęp do informacji jest łatwy i szybki. Cafe News to coś więcej niż czytnik RSS – to innowacyjne narzędzie monitorujące i udostępniające aktualności.

Cafe News umożliwia dostęp do RSS-ów poprzez stronę internetową cafenews.pl, której funkcjonalność można dostosować do swoich potrzeb. Kliknięcie na link spowoduje aktywowanie naszego kanału w serwisie.

Dostęp do RSS-ów możliwy jest też za pomocą specjalnego programu – Cafe News Desktop.

Zgłoś błąd