News

Zapowiedziano Painkiller: Recurring Evil!

Seria Painkiller zapoczątkowana przez polskie studio People Can Fly doczeka się szóstej odsłony! Taką informację ujawniło rosyjskie studio MED-Art, które pracuje obecnie nad projektem zatytułowanym Painkiller: Recurring Evil.

Mamy dobrą wiadomośc dla fanów serii Painkiller - marka zapoczątkowana przez polskie studio People Can Fly doczeka się kolejnej kontynuacji. Szósta już część popularnego "uśmierzacza bólu" ma być powrotem do korzeni i zawierać 5 nowych map. Gra zatytułowana Painkiller: Recurring Evil powstaje w rosyjskim studiu Med-Art, które miało swój udział w tworzeniu Painkiller: Purgatory na urządzenia z systemem iOS oraz Painkiller: Resurrection.

Painkiller: Recurring Evil

Painkiller: Recurring Evil przeniesie nas do czyśćca, gdzie po raz kolejny zmierzymy się z siłami zła w walce o własną duszę. Każda z nowych lokacji została zaprojektowana od podstaw, zatem koniec z wykorzystywaniem gotowców, jak to było w wydanym w 2010 roku Redemption. Lokacje zapowiadają się wyjątkowo ciekawie: zwiedzimy między innymi cmentarz, opuszczony magazyn, ponure opactwo czy kompleks świątyń. Twórcy bardzo chwalą się nowymi lokacjami - na stronie swojego zespołu opublikowali łącznie kilkaset zdjęć szczegółowo przedstawiających nowe środowisko gry.

Gra działa na mocno wysłużonym silniku PainEngine, jednak grafika została poprawiona, głównie pod względem szczegółowości tekstur i obiektów. W Recurring Evil prawdopodobnie nie znajdziemy nowych przeciwników, jednak przybędzie jedna nowa broń, która wygląda jak typowa strzelba.

Premierę Painkiller: Recurring Evil zapowiedziano na styczeń bieżącego roku, jednak w internecie brak jakichkolwiek informacji sugerujących, żeby takowa się odbyła. O wszelkich nowościach będziemy informowali na bieżąco - zaglądajcie do nas, bo o tej grze informujemy jako nieliczni.

Painkiller: Recurring Evil

Painkiller: Recurring Evil

Zgłoś błąd