News

Zamknięte BETA testy Wiedźmina na iOS

Jeżeli brakowało Wam przygód Geralta na urządzeniach mobilnych, CD Projekt ma dla Was dobrą wiadomość - w weekend ruszyły zapisy do zamkniętych BETA testów do gry The Witcher Battle Arena przeznaczonej na platformę iOS. Zgłoś więc chęć udziału, nim będzie za późno!

Oprócz Dzikiego Gonu, którego premiera za trzy miesiące, CD Projekt RED pokusiło się o przygotowanie mobilnego produktu MOBA w uniwersum wiedźminowskim, a więc idealnej mieszanki dla wielbicieli League of Legends i Sapkowskiego. Gra udostępniona ma być całkowicie za darmo, a ulepszenia przyznawane nie za liczby na koncie bankowym, lecz w miarę grania za umiejętności w The Witcher Battle Arena zdobyte, choć pojawić mają się również możliwości zakupienia niektórych, oszczędzając przy tym czas, lecz już nie pieniądze.

TWBA Key Art 1600x1200

Mecze trwały będą dziesięć minut, a system sterowania został zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach mobilnych. Z kolei wśród bohaterów oddanych w nasz władanie pojawią się m.in. królowa driad Eithne z Brokilonu, przywódca wiewiórek Iorveth czy krasnoludzki awanturnik Zoltan Chivay.

Jeśli tylko macie w swoich rękach urządzenie z iOS, rejestrujcie się tutaj.

Zgłoś błąd