News

Zagłosuj i otrzymaj grę Mafia II lub Civilization V

Golden Joystic Award - jak co roku - organizuje akcję, w której użytkownicy mogą oddać głos na swoją ulubioną grę. Tradycyjnie nie zabraknie upominków w postaci gier dla każdego, kto weźmie udział w głosowaniu. Tym razem będą to kody na grę Civilization V lub Mafię II.

Golden Joystick Award to jedna z najpopularniejszych akcji rozdawania nagród w branży elektronicznej rozgrywki. W tym roku we współpracy z 2k i sklepem GreenMan Gaming oferuje nagrody za głosowanie na najlepsze gry roku 2013.

Gja 2013 logo

Akcja odbywa się na stronie Computer and Video Games (CVG). Po głosowaniu należy podać adres mailowy, na który przyjdzie link do formularza. W owym formularzu należy jedynie wybrać, którą grę chcemy otrzymać i na jaką platformę.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie tłum ludzi, który obciążył serwery do tego stopnia, że szybkie zdobycie kodu graniczy z cudem. Jeżeli komuś podczas głosowania wyświetli się komunikat, jak na screenie poniżej, nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się cierpliwość i odświeżać stronę co jakiś czas.

Golden Joystick Award unavalible

Golden Joystick Award sever error

Po wysłaniu formularza z prośbą o klucz do danej gry, nawet jeżeli już głosowaliśmy może nas przywitać następujący komunikat:

Golden Joystick Award ooops

Nie ma się jednak czym przejmować, ponieważ po kilku godzinach system powinien potwierdzić wzięcie udziału w głosowaniu.

Golden Joystick Award Ty

Akcja trwa od 10 do 20 października 2013 r., więc mimo tak poważnych problemów z obciążonymi serwerami każdy powinien mieć okazję zagłosować.

Zgłoś błąd