News

Xboksowy Wiedźmin 2 trafił do tłoczni

Wczoraj ekipa CD Projekt RED świętowała oddanie Wersji Rozszerzonej Wiedźmina 2 do tłoczni. Wydawca gry zapowiedział też kolejną konferencję poświęconą tej produkcji.

Na oficjalnej stronie gry pojawił się wpis ze zdjęciem, które pozwala domyśleć się, co wczoraj działo się w siedzibie producenta. Twórcy Wiedźmina 2 świętowali oddanie Wersji Rozszerzonej "dwójki", która trafi na Xboksa 360 17 maja. Wygląda więc na to, że nie powinno być już żadnych opóźnień w przypadku tego tytułu. 

Tymczasem na przyszły czwartek zaplanowana jest kolejna konferencja, na której CD Projekt chce ujawnić więcej szczegółów na temat produkcji. Poprzednia miała miejsce 26 stycznia i podano na niej wiele interesujących faktów, m.in. datę premiery Wiedźmina 2 w Wersji Rozszerzonej, szczegóły wszystkich wydań oraz ich ceny.

Wiedźmin 2 zostanie wydany za nieco ponad dwa tygodnie, ale myślę, że do tego czasu uda nam się jeszcze zaskoczyć graczy. Na konferencji, która odbędzie się 5 kwietnia, ogłosimy coś naprawdę niesamowitego – więc koniecznie oglądajcie tego dnia naszą transmisję na żywo o 19.00 czasu polskiego – mówi Marcin Iwiński, członek Zarządu CD Projekt RED.


- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na konsole Xbox 360 znalazł się w naszej tegorocznej, wiosennej ofercie – mówi Kevin Kebodeaux, wiceprezes ds. sprzedaży na Ameryki, Warner Bros Interactive Entertainment, północnoamerykańskiego dystrybutora Wiedźmina 2. - Gra zawiera wszystkie elementy sprawiające, że Wiedźmin jest prawdziwie głębokim przeżyciem i niewątpliwie pochłonie konsolowych graczy, tak jak udało się to wersji PC.

- Gra jest prawdziwym arcydziełem. Cieszymy się mogąc wreszcie zaoferować konsolowym graczom złożoną i nieliniową historię Geralta z Rivii – dodaje Comte Olivier, wiceprezes NAMCO BANDAI Partners SAS, dystrybutor gry w Europie, Azji i Australii. 

Zgłoś błąd