News

Tuningowanie ciężarówek w Euro Truck Simulator 2

Czeska firma SCS Software, producent serii symulatorów ciężarówek, wypuścił nagranie prezentujące jedną z głównych nowości nadchodzącego Euro Truck Simulator 2 - tuningowanie ciężarówek.

O tuningowaniu ciężarówek w Euro Truck Simulator 2 pisaliśmy już miesiąc temu. Dowiedzieliśmy się wówczas, że zamiast prostego menu, gracz otrzyma coś na wzór komputera pokładowego. Ma w nim być zarówno GPS, jak i podstawowe funkcje gry, przyjmowanie zleceń, sprawdzanie ich statusu itp. Jednak dla fanów serii najważniejszą nowością z pewnością będzie możliwość przebudowywania pojazdów: zmiana tapicerki, dokupienie większych lusterek, świateł na dachu, błotników, osłon na bak i wiele, wiele więcej. Twórcy już dawno obiecali, że będzie to bardzo wygodny i rozbudowany element gry, ale do tej pory nie mieliśmy okazji przekonać się, ile w tych obietnicach prawdy. Tym bardziej więc zachęcamy do obejrzenia poniższego nagrania:

Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona wydanego przed dwoma laty symulatora, który umożliwiał prowadzenie ogromnych ciężarówek po drogach Europy. Kontynuacja zapowiadana jest jako rewolucja w serii, ma mieć rekordowo dużo miast, tras, ale przede wszystkim ciężarówek, które będzie można dodatkowo modyfikować. Premiera zapowiadana jest na I kwartał przyszłego roku, a polskim wydawcą gry jest firma CD Projekt.

 

Zdaniem autora

Twórcy dobrze wykombinowali i liczę, że zapowiadana rewolucja pozytywnie wpłynie na urozmaicenie rozgrywki, która w pierwszej części Euro Truck Simulatora była, mówiąc delikatnie, nudna. Na nagraniu widać, że gracz otrzyma naprawdę dużo dodatkowych elementów, ale co ważniejsze - wprowadzanie modyfikacji będzie dziecinnie proste. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to później jakimiś DLC ze zderzakiem za parę dolarów...

Zgłoś błąd