News

Trine 3: The Artifacts of Power już dostępne na Steamie

Fińska produkcja Trine 3: The Artifacts of Power trafiła właśnie do usługi Wczesny dostęp na Steamie. Podczas gdy studio Frozenbyte wciąż chce dopracowywać niektóre elementy rozgrywki, gracze mogą już nabyć tytuł po promocyjnej cenie i podzielić się swoimi wrażeniami z twórcami gry.

Trine 3: The Artifacts of Power jest rewolucją w dorobku serii. Po raz pierwszy bowiem w historii całej serii, to właśnie w trzeciej części gry zagości widok 3D. Ponadto, fińskie studio Frozenbyte jak najbardziej postarało się o to, aby gra prezentowała się atrakcyjnie pod względem oprawy graficznej. Efektem tego są trójwymiarowe, baśniowe widoki, którymi zawsze odznaczały się wcześniejsze odsłony serii. W rozgrywce wcielimy się w znane z dotychczasowych wydań cyklu postacie czarodzieja Amadeusa, rycerza Pontiusa i złodziejki Zoyi oraz dostaniemy sporo nowych wyzwań.

Gra została właśnie udostępniona z Wczesnym dostępem na platformie Steam. Oznacza to, że twórcy będą chcieli jeszcze nieco dopracować niektóre elementy rozgrywki, a dodatkowo umożliwa ingerencję graczy w tok produkcji tytułu poprzez dzielenie się z twórcami swoimi opiniami. Trine 3: The Artifacts of Power można teraz zakupić taniej o 10% od standardowej ceny, wynoszącej nieco ponad 70 zł. Promocja potrwa tylko do 28 kwietnia, tak więc wszyscy zainteresowani będą musieli dosyć szybko podjąć decyzję. Tą jak na razie ułatwia zakres platform, gdyż gra dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy komputerów PC. Tytuł w pełnej wersji pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Trine 3

Zgłoś błąd