News

Total War: Rome II - mroczny, brutalny i spektakularny

Kolejna część bestsellerowej serii RTS-ów od brytyjskiego Creative Assembly postawić ma na realizm. Wojna ukazana w drugim Romie będzie podobno spektakularna, a przy tym ma realistycznie oddawać dramat biorących w niej udział żołnierzy.

O nadzwyczaj ponurym klimacie nadchodzącego Total War: Rome II poinformował dzisiaj Jamie Russell, jeden z głównych designerów Creative Assembly. Na targach Rezzed organizowanych w angielskim Brighton Russel powiedział, że ta część Rome'a skupi się na ukazaniu wojny możliwie prawdziwej, czyli brudnej i brutalnej. Pomóc ma w tym nowy silnik graficzny, który będzie w stanie generować realistyczną mimikę pojedynczych żołnierzy żywo reagujących na dramatyczne wydarzenia podczas bitwy.

total War rome II

Total War: Rome II będzie najdroższą produkcją w historii tej serii wymyślonej przez Creative Assembly. Nowy silnik graficzny pozwoli nam na toczenie bitew jednocześnie na lądzie i morzu. W pełnych rozmachu starciach zobaczymy dziesiątki tysięcy jednostek. Rome II udostępni nam nowe możliwości prowadzenia polityki razem z jej mniej legalnymi działaniami, takimi jak zamachy stanu czy morderstwa. To wszystko brzmi znakomicie, szkoda tylko, że tytuł pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Poniżej znajdziecie film zapowiadający Total War: Rome II, co ciekawe, z udziałem żywych aktorów.

Zgłoś błąd