News

The Haunted: Hell's Reach zadebiutuje 25 października

THQ oświadczyło, że już 25 października do sprzedaży trafi The Haunted: Hell's, gra, która w zeszłym roku wygrała konkurs organizowany przez Epic Games.

Gra The Haunted: Hell's Reach wygrała w zeszłym roku konkurs organizowany przez Epic Games na najlepszy projekt gry. Twórcy otrzymali 50 tysięcy dolarów na dokończenie produkcji oraz bezpłatną licencję na silnik Unreal do komercyjnego wykorzystania. Teraz THQ wzięło projekt pod swoje skrzydła i, kiedy gra jest już niemal gotowa, przygotowuje ją do dystrybucji. Premiera odbędzie się 25 października, a gra będzie kosztować 19,99$ na PC. Wersja na Xbox 360 pojawi się do końca przyszłego roku.

The Haunted: Hell's Reach to FPS stworzony w starym stylu, znanym z takich gier, jak Painkiller. Cechami charakterystycznymi nowej produkcji będą oczywiście tony amunicji, hordy przeciwników, hektolitry krwi i bogaty arsenał narzędzi zniszczenia w połączeniu z licznymi atakami wręcz. Wystarczy obejrzeć poniższy zwiastun, aby się o tym przekonać. Ostrzegamy jednak, że to gra, która "raczej" nie będzie dozwolona dla dzieci poniżej 18. roku życia.

Zgłoś błąd