News

Targi CeBIT 2016 - firma G Data przedstawi nową linię produktów

"Big Data, Social Business, Mobile, Cloud and more" to przewodnie hasło targów CeBIT 2016. Rosnąca rola cyfryzacji w procesach biznesowych otwiera wiele możliwości przed biznesem, ale niesie ze sobą również nowe wyzwania. Kompleksowa ochrona infrastruktury IT jest obecnie niezbędna do ochrony cennych danych i infrastruktury sieciowej.

CeBIT to coroczne targi organizowane zazwyczaj w połowie marca w Hanowerze w Niemczech. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 14-18 marca. W wydarzeniu weźmie udział m.in. firma G Data, która zaprezentuje nowe portfolio produktów Business Security, zawierające kompleksowe rozwiązania do ochrony sieci.

Nowe rozwiązanie pozwala menedżerom IT chronić stacje klienckie, serwery i urządzenia mobilne za pomocą pojedynczego rozwiązania. Zintegrowany monitoring umożliwia administratorom śledzenie ważnych procesów i procedur sieciowych. Kolejną atrakcją wśród prezentowanych nowości będzie G DATA Managed Endpoint Security powered by Azure - produkt, który może być używany przez firmy w modelu usługowym w chmurze.

„Z naszych badań wynika iż jedna na trzy firmy SME została ofiarą szpiegostwa informatycznego oraz cyberprzestępczości” - wyjaśnia Walter Schumann, członek zarządu G DATA Software AG. „Podczas CeBITu po raz pierwszy będziemy prezentować gościom oraz resellerom nasze nowe rozwiązania do ochrony sieci. Oferują one najlepsze z możliwych zabezpieczenia przed kradzieżą danych oraz innymi zagrożeniami online. Dodatkowo, w tym roku będziemy świętować w Hanowerze okrągłą rocznicę. 30 lat temu pokazaliśmy na targach CeBIT pierwsze na świecie komercyjne oprogramowanie antywirusowe. Obecnie jesteśmy postrzegani jako innowacyjny dostawca systemów IT do ochrony danych i zabezpieczamy ponad 40 tysięcy firm na całym świecie”.

LOGO

Prezentacja oferty G DATA na CeBIT 2016:

■    Kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa IT dla firm: G DATA Network Generation 14

■    G DATA Managed Endpoint Security powered by Azure

■    30 lat antywirusów opracowywanych w Niemczech: G DATA przedstawiła podczas targów CeBIT 1986 pierwszą na świecie koncepcję rozwiązania antywirusowego. Co się zmieniło w ciągu ostatnich 30 lat z perspektywy pioniera systemów ochrony IT? Co w przyszłości będzie celem cyberataków?

■    Niezawodna ochrona – nowa wersja oprogramowania G DATA dla użytkowników indywidualnych. 

Podczas targów, a dokładniej 14 marca w godzinach od 10 do 12 w Convention Center odbędzie się także konferencja prasowa, gdzie firma G DATA zaprezentuje dziennikarzom oraz przedstawicielom mediów swoje innowacyjne rozwiązania i prdukty wystawiane na CeBIT 2016.

Goście odwiedzający targi mogą zapoznać się z nową ofertą G DATA w hali 6, stoisko D16. 

Zgłoś błąd