News

Tablet Samsung Galaxy View z 18,4-calowym ekranem oficjalnie

W sierpniu pojawiły się pierwsze informacje sugerujące, że Samsung pracuje nad nowym tabletem. Nie miałoby być to jednak zwyczajne urządzenie, o czym świadczy ekranem o przekątnej 18,4”. Po kilku miesiącach południowokoreańskie przedsiębiorstwo w końcu oficjalnie potwierdziło i zapowiedziało tablet Galaxy View.

Samsung w ostatnim czasie starał się utrzymywać informacje na temat nowego urządzenia w tajemnicy, mimo to kilka tygodniu temu do sieci wyciekło kilka zdjęć prezentujących tablet. Przedsiębiorstwo spodziewa się, że Galaxy View bazujący na Androidzie w wersji 5.1 Lollipop zapewni użytkownikom unikalne doświadczenia związane z rozrywką.

Samsung Galaxy View tablet

Mimo sporego 18,4-calowego ekranu jego rozdzielczość wyniesie tylko 1080p. W jego wnętrzu znajdziemy natomiast ośmiordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 32 lub 64 GB miejsca na dane z możliwością rozszerzenia. Bateria ma pojemność 5700 mAh i powinna wystarczyć na 8 godzin odtwarzania wideo.

Urządzenie zostało wyposażone w specjalną podstawkę, umożliwiającą wygodne oglądanie filmów oraz uchwyt do przenoszenia.

Ceny oraz dostępność Galaxy View nie zostały na razie ujawnione.

Zgłoś błąd