News

Szczegóły pierwszego DLC do Just Cause 3

Do sieci trafiły nowe informacje na temat pierwszego DLC dla zeszłorocznej produkcji Just Cause 3. Pakiet, zatytułowany Sky Fortress, zadebiutuje już w marcu i wprowadzi szereg nowości, w tym dodatkowe misje oraz zestaw uzbrojenia Bavarium.

Właściciele Just Cause 3 cieszą się jedną z najbardziej wybuchowych produkcji wszechczasów już od grudnia zeszłego roku. Od tamtej pory minęły już jednak ponad dwa misięca, jak więc przystało na flagową produkcję skandynawskiego producenta - pora na DLC. Zapowiedziany właśnie dodatek Sky Fortress będzie pierwszym z trzech planowanych do Just Cause 3, tematycznie powiązanych z powietrzem (Sky Fortress), ziemią oraz wodą. Łącznie wchodzą one w skład przepustki Air, Land and Sea Expasion Pass, którą można nabyć za równowartość niecałych 25 euro, czyli około 110 złotych. Przepustka zapewni wcześniejszy o tydzień dostęp do nowej zawartości, jeśli jednak nie jesteście zainteresowani kompletem pakietów, to Sky Fortress DLC zostanie udostępnione osobno za niecałe 12 euro.

Just Cause 3

Nadchodzące rozszerzenie zaoferuje zupełnie nową zawartość zarówno w kwestii fabuły, jak i kolejnych elementów rozgrywki. Tematem przewodnim pakietu będzie "zrobotyzowanie" świata republiki Medici - zestaw dodatkowych misji zmusi nas fo walki z najeżdżającymi wyspy gigantycznymi dronami. W tym starciu nie będziemy jednak bezbronni, bowiem twórcy z Avalanche Studios postanowili oddać do dyspozycji agenta Rico również zrobotyzowany arsenał - zestaw Bavarium, w którym znajdziemy przede wszystkim nowy, uzbrojony i napędzany rakietowo wingsuit oraz drona obronnego Eviction. Zresztą, zobaczcie sami jak na najnowszym trailerze Sky Fortress DLC prezentują sie wszystkie wspomniane elementy. 

Pierwszy dodatek do Just Cause 3 zadebiutuje już w marcu, jednak dokładnej daty premiery twórcy jeszcze nie ujawnili. W sieci pojawił się również filmik, ukazujący fragment rozgrywki z nadchodzącego pakietu. Jego autorem jest znany w społeczności YouTube'a LetsPlay, na kanale którego możemy znaleźć wiele przedpremierowych filmików z różnych produkcji. Tym razem autor postanowił wziąć pod lupę udostępniony przez wydawców ze Square Enix najnowszy dodatek do Just Cause 3 i przedstawić nam ponad półgodzinny gameplay, nie szczędząc przy tym charakterystycznych dla siebie, zabawnych uwag. My natomiast radzimy uważać na spoilery - jeśli chcecie poznać Sky Fortress dopiero w dniu premiery na własnym sprzęcie, to do tego filmiku polecamy wrócić dopiero po oficialnym debiucie nowego DLC.

Zgłoś błąd