News

Szczegóły i nowe grafiki z The Surge

Współtwórcy polskiego Lords of the Fallen zdecydowali się ujawnić nowe szczegóły na temat zapowiedzianej w sierpniu tego roku produkcji The Surge. Wraz z kolejnymi informacjami do sieci trafiły również trzy niepokazywane wcześniej grafiki koncepcyjne, na których możemy zobaczyć ogólny zamysł projektu studia Deck 13 Interactive.

The Surge może i nie było najgorętszą zapowiedzią tego roku, ale tajemnica, jaką twórcy z niemieckiego studia Deck 13 Interactive postanowili owiać całą produkcję, z pewnością wzbudziła zainteresowanie wielu graczy. Jak dotąd wiedzieliśmy naprawdę niewiele. Tytuł zapowiedziano na 2017 rok, a docelowymi platformami są PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Deweloperzy dosyć mocno zapatrzyli się również na serię Lords of the Fallen, przy której współpracowali wraz z polskim studiem CI Games, dzięki czemu gra pod względem klimatu rozgrywki powinna być utrzymana w nieco "cięższych" klimatach RPG. W tym przypadku jednak będziemy mieć do czynienia z przyszłością i czystym science-fiction. Dodajmy do tego rozbudowane możliwości craftingu, ściśle powiązane z egzoszkieletem głównej postaci i to byłoby na tyle. Zarys wydaje się zatem całkiem obiecujący, teraz przydałoby się więcej konkretów.

The Surge

Te na szczęście właśnie zagościły w internecie. Najnowsze wieści o The Surge nie dostarczają nam co prawda lawiny konkretów, a twórcy nie pokusili się nawet o krótki zwiastun, nie wspominając już o fragmencie rozgrywki. W zamian za to dostaliśmy kilka grafik koncepcyjnych oraz trochę informacji na temat poszczególnych elementów rozgrywki. Za pośrednictwem PlayStation Blog Jan Klose przedstawił sposób rozbudowy egzoszkieletu głównej postaci, którego ulepszenia mają poniekąd zastąpić system samorozwoju naszej postaci. Producent potwierdził również, że poziom trudności okaże się naprawdę wysoki, a wyniki naszych działań będą proporcjonalne do podejmowanego ryzyka. Oczywiście podejmowanego z głową, bowiem to od nas zależeć ma cała taktyka konfrontacji z przeciwnikiem. Twórca opisał nachodzący tytuł jako wirtualną realizację najgorszego możliwego scenariusza na dziś istniejące problemy. Co to ma oznaczać? Nie wiadomo i jak na razie nie mamy również pojęcia, kiedy się dowiemy, ponieważ twórcy wciąż nie zdecydowali się dostarczyć nam chociażby przybliżonej daty premiery gry.

The Surge

The Surge

The Surge

Zgłoś błąd