News

Silly Conan i Wiz Khalifa na partyjce Gears of War 4

Prowadzący telewizyjne show Conan O'Brien oraz muzyk Wiz Khalifa znaleźli czas aby przyjąć zaproszenie od Microsoftu i wspólnie zagrać w najnowszą odsłonę Gears of War. Jeden z panów radzi sobie wyraźnie lepiej, choć ewidentnie oboje bawią się przy produkcji studia The Coalition wyśmienicie.

Weekend oficjalnie uważamy za otwarty, tak więc czas na nieco... mniej poważne (ale tylko pozornie!) wiadomości ze świata gier wideo. Silly Conan oraz Wiz Khalifa spotkali się razem aby zagrać w trybie kooperacji w Gears of War 4. Całą akcję przygotował zespół Microsoft, będący jednocześnie wydawcą czwartej części serii. Khalifa wydaje się być o wiele bardziej doświadczonym graczem od prowadzącego program Conan O'Brien co widać chociażby we fragmencie w którym showman próbuje w mało rozsądny sposób rzucić granatem. O czym rozmawiali i jak dobrze bawili się panowie? Sprawdźcie sami!

Gears of War 4 po raz pierwszy w historii trafił na komputery osobiste oraz naturalnie pojawił się w wersji na konsole Xbox One nieco ponad tydzień temu. Grę przygotowała ekipa The Coalition we współpracy z firmą Microsoft. Nowy GoW dostępny jest w programie Xbox Play Anywhere.

Zgłoś błąd