News

Przedpremierowe oceny Total War: Attila

Mimo że rynkowy debiut strategicznego tytułu studia The Creative Assembly odbędzie się dopiero w przyszłym tygodniu, w sieci już zdążyło pojawić się sporo ocen gry. Jak recenzenci podsumowali Total War: Attila jeszcze przed premierą?

Marka Total War przejawiała się na rynku pod wieloma postaciami już od końca lat 90-tych. Od samego początku tytuł brytyjskiego dewelopera The Creative Assembly odznaczał się charakterystycznym podejściem do samego gameplaya. Gra była połączeniem prowadzenia tradycyjnej strategii czasu rzeczywistego podczas potyczek i rozgrywek turowych przy zarządzaniu włąsnym imperium. Najnowsze wcielenie cyklu, czyli Total War: Attila, jak najbardziej kontynuuje filozofię poprzedników, co z pewnością powinno spodobać się bardziej konserwatywnym graczom. A jak spodobało się recenzentom z wybranych serwisów internetowych?

Total War: Attila

Oto dotychczasowe oceny, wystawione dla Total War: Attila:

PC Gamer – 83/100

IGN – 8.1

Digital Spy – 4/5

Polygon – 8

Destructoid – 6.5

Gamespot – 7

Attack of the Fanboy – 4/5

Gra zadebiutuje na komputerach PC już 17 lutego, czyli w najbliższy wtorek. Dodatkowo, zgodnie z zapowiedziami, gracze zamawiający tytuł przed premierą otrzymają bonusowe DLC The Viking Forefathers Culture Pack, wprowadzające trzy nowe plemiona do rozgrywki: Jutów, Gotów i Duńczyków. Recenzje na razie nie są nastawione zbyt krytycznie, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby już za pięć dni samemu wypróbować grę w akcji.

Zgłoś błąd