News

Oficjalny zwiastun dla Call of Duty: Advanced Warfare Exo Zombie

Mimo że Activision starało się jak najdłużej utrzymać nadchodzące DLC w głębokiej tajemnicy, to niestety niektórzy zapewne mieli już okazję zobacz trailer zwiastujący Exo Zombie. Czym zatem producent ponownie będzie chciał wzbudzić ciekawość fanów serii?

Nie wszystko w branży rozrywki elektronicznej da się ukryć, toteż czasami mamy do czynienia z mniejszymi bądź większymi przeciekami informacji. Te niezmiernie nas cieszą, natomiast z pewnością irytują twórców gier, o ile nie są to oczywiście tzw. przecieki kontrolowane. W przypadku nadchodzącego DLC dla Call of Duty: Advanced Warfare, zatytułowanego Exo Zombie, Activision nie chciało chyba jednak, aby trailer produkcji tak szybko przedostał się do sieci. Świadczą o tym desperackie próby producenta, który kilka tygodni temu robił wszystko, aby ujawniony film zobaczyło jak najmniejsze grono osób. Po co to wszystko? Chyba tylko po to, abyśmy dziś mogli obejrzeć zwiastun w oficjalnej wersji i dobrej rozdzielczości.

Nowe DLC zadebiutuje wraz z czteroma innymi dodatkami, będącymi częścią Przepustki Sezonowej Call of Duty: Advanced Warfare. Oznacza to, że posiadający ją gracze otrzymają już w styczniu wszystkie pięć rozszerzeń, data ta dotyczy jednak tylko użytkowników Xbox One oraz Xbox 360. Tak jak w przypadku poprzednich części gry, Exo Zombies pozwoli nam w trybie kooperacji zmierzyć się z napierającymi zombie, tym razem uzbrojonymi w egzokombinezony, które sprawią, że pokonanie ich będzie większym wyzwaniem niż dotychczas. Dla posiadaczy Przepustki Sezonowej przygotowano także specjalny przedsmak nadchodzącego również w styczniu rozszerzenia Havoc, czyli karabin AE4, który zostanie udostępniony już 11 grudnia tego roku. Niestety na razie nie znamy dokładnej daty premiery nowych DLC oraz szczegółowych informacji dotyczących innych platform.

Zgłoś błąd