News

Nowy zwiastun Titanfall 2

Twórcy ze studia Respawn Entertainment zdecydowali się ujawnić najnowszy zwiastun dla swojej nadchodzącej produkcji, czyli gry Titanfall 2. Twórcy kolejny raz postanowili przybliżyć nam w nim rozgrywkę w trybie singleplayer, pokazując współpracę Jacka oraz Tytana BT-7274.

Z cyklu październikowych premier, Titanfall 2 niekoniecznie jest tą, którą większość graczy najbardziej wypatruje pod koniec bieżącego miesiąca. Tytuł ujawniono w marcu 2015 roku i już od tamtej pory było wiadomo, że wzbudzi on dookoła siebie sporo zamieszania. Wówczas nikt nie przewidział jednak, że produkcji przyjdzie się mierzyć z Battlefieldem w walce o zainteresowanie na rynku, co wydaje się dosyć ryzykownym posunięciem ze strony Electronic Arts. Niemniej Titanfall 2 nie pozostaje w tym starciu bezbronnym. Kiedy twórcy z Respawn Entertainment zdecydowali się obwieścić światu, że drugie wcielenie serii otrzyma kampanię dla pojedynczego gracza - czyli coś, czego wyjątkowo brakowało w poprzedniczce, fani zaczęli reagować na kolejne wieści o grze jeszcze bardziej entuzjastycznie. Dziś mamy do czynienia z kolejną zapowiedzią, a mianowicie przedpremierowym zwiastunem, zapowiadającym gameplay w trybie singleplayer.

Na powyższej zapowiedzi możemy zobaczyć głównych bohaterów, czyli Jacka Coopera oraz Tytana BT-7274, którzy razem stawiają czoła przeciwnościom losu. Deweloperzy postanowili pokrótce zarysować nam historię obu postaci, aby gracze mogli lepiej wczuć się w ich role jeszcze przed debiutem gry. Całość zrealizowano oczywiście w charakterystycznym już dla cyklu, nieco pompatycznym klimacie, podkreślanym przez spektakularne wybuchy oraz karkołomne wyczyny bohaterów. Jaki Titanfall 2 okaże się w rzeczywistości, dowiemy się jednak dopiero po jego premierze, czyli 28 października. Produkcja trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4, a także na komputery PC.

Zgłoś błąd