News

Nowe hity w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Cenega rozszerzyła portfolio gier zgromadzonych w obrębie Pomarańczowej Kolekcji Klasyki o sześć nowych tytułów. Wśród nich znajdują się takie perełki, jak Bioshock 2, Mafia 2 czy pierwsza część Borderlands.

Wydawanie gier, których premiera już dawno za nami, w niższej cenie jest w Polsce standardem, który doceniają szczególnie mniej zamożni gracze. Z dniem dzisiejszym oferta w jednej z takich tańszych serii powiększyła się o sześć znanych i cenionych przez graczy i prasę tytułów. Co nowego przygotowała Cenega w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki?

Bioshock 2

BIOSHOCK 2 PKK

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a teraz – pośród hord genetycznie zmodyfikowanych szaleńców – jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie. Wciel się w pierwszego Big Daddy’ego, podróżującego po pięknym, lecz upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... i samego siebie! Druga część Bioshock to klimatyczna strzelanka z elementami RPG. Sam zdecyduj o przebiegu gry – przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, spraw, by wrogowie atakowali się nawzajem lub utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami! Albo po prostu atakuj frontalnie pełną mocą plazmidów i broni!

Mafia II

MAFIA 2 PKK

Mafia II to gangsterska gra akcji z otwartym światem, pełna emocjonujących strzelanin, bijatyk i pościgów samochodowych. Opowiada ona dojrzałą i pełną adrenaliny historię z mafijnego świata. Wciel się w Vita, syna ubogiego imigranta, starającego się uciec od życia w nędzy. To na ulicy Vito nauczył się, że respekt i bogactwo może zdobyć jedynie w mafii. Teraz poświęci wszystko, aby w odróżnieniu do swego ojca stać się kowalem swego losu. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa, będąc z początku jedynie błahym pionkiem w całej organizacji, Vito coraz głębiej zanurza się w struktury mafijnej rodziny… ale życie nigdy nie jest tak proste, jak się wydaje.

Borderlands

BORDERLANDS PKK

Borderlands to strzelanka akcji nowej generacji, która pokaże Ci prawdziwie postapokaliptyczną planetę Pandora! Eliminuj wrogów za pomocą wielu rodzajów broni, które sam możesz dowolnie modyfikować, rozwijaj swoją postać i odkrywaj losowo generowane lokacje! Graj w kooperacji z przyjaciółmi, którzy mogą dołączać i opuszczać Twoją grę kiedy tylko chcą! W trybie gry jednoosobowej wspierać nas będą NPC, którym możemy wydawać komendy. Niesamowita oprawa graficzna sprawi,  że nie pomylisz tej gry z żadną inną.

Sid Meier’s Civilization IV: Complete Edition

CIVILIZATION 4 COMPLETE PKK

Kolejna odsłona kultowej serii strategii o wieloletniej tradycji. Czwarta część cyklu przyniosła rewolucyjne zmiany zarówno w kwestii rozgrywki, jaki i oprawy. W grze gracz wybiera jedną cywilizację, nad której rozwojem będzie czuwać od początku aż do końca. Czwarta część gry wprowadziła nowe nacje, jednostki, wynalazki oraz surowce. Ponadto każda cywilizacja ma własne budynki, przywódców do wyboru i technologie początkowe. Pakiet Sid Meier’s Civilization IV: Complete Edition zawiera oryginalne Sid Meier's Civilization IV oraz dwa doskonałe dodatki - Warlords i Beyond the Sword.

Wings of Prey: Skrzydła Chwały

WINGS OF PREY PKK

Akcja symulatora Wings of Prey: Skrzydła Chwały na PC jest umiejscowiona w niespokojnych czasach II wojny światowej. Gracze mogą brać udział w najsłynniejszych bitwach pilotując myśliwce, samoloty szturmowe i bombowce w trakcie niesamowicie elektryzujących misji. W grze znajdziemy aż sześć różnych teatrów wojennych, obejmujących Bitwę o Wielką Brytanię, o Stalingrad, Ardeny, Berlin, Sycylię i Korsuń, czyli główne bitwy powietrzne w Europie w czasach II wojny światowej! W skład Złotej Edycji wchodzą Wings of Prey: Skrzydła Chwały oraz dodatek dodatek Wings of Luftwaffe.

Dead Rising 2

DEAD RISING2 PKK

Sequel bestsellerowej gry akcji firmy Capcom z 2006 roku. Seria ta doczekała się uznania dzięki interesującemu systemowi walki, który umożliwia graczom wykorzystanie w grze przedmiotów codziennego użytku do walki z hordami żywych trupów. Dead Rising 2 umożliwi jeszcze więcej dzięki wprowadzeniu kombinacji broni! Akcja gry rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach w centrum handlowym Willametter, gdy okazało się, że próby zahamowania wirusa zombie spełzły na niczym i epidemia zaczyna grozić całej Ameryce. Wydarzenia zaskakują bohatera gry w hazardowym zagłębiu Fortune City, gdzie musi odkryć tajemnicę bronioną przez setki tysięcy żywych trupów…

Zgłoś błąd