News

Nowa, wciągająca fabuła w nadchodzącym Gears of War 4

Twórca serii Cliff Blesziński podzielił się z fanami krótką informacją o fabule z jaką będziemy mieć styczność w czwartej części Gears of War i zapewnił, że gracze będą "bardzo zadowoleni". Najnowsze dzieło studia The Coalition ma zadebiutować na konsole Xbox One pod koniec tego roku.

Bleszinski za pośrednictwem Twittera poinformował o telefonicznej rozmowie z osobą odpowiedzialną za układanie scenariusza. Nie wiadomo do końca kim jest owy scenarzysta, jednak pogłoski wskazują na Toma Bissella, który miał spory wkład w tworzeniu fabuły do Gears of War 2. Szczegółów odnośnie historii jaką przygotowuje nam studio The Coalition jeszcze nie znamy, a sam autor tweeta w kolejnej krótkiej wiadomości rozwiewa wszelkie wątpliwości krytyków dotyczące jego zaangażowania w projekt i potwierdza, że współpracuje producentami.

Beta testy dla Gears of War 4 rozpocząć się mają wraz z nadejściem wiosny. Jak dotąd wszystkie części serii sprzedały się w liczbie ponad 22 milionów kopii i wygenerowały ponad milion dolarów.

Zgłoś błąd